Український бренд жіночої нижньої білизни LoveUnder – це вишукані та невагомі комплекти на кожен день та для неповторних моментів.

Ми створюємо сучасну, сміливу та комфортну нижню білизну, яка підкреслює Твою природну красу і робить ще ближче до себе справжньої.

Коли ми бачимо в місті Тебе, ту саму, що сяє та надихає – ми переконуємось –
Woman Is Art!

Нам дуже подобається та магія, що вкладена в кожному комплекті – в його нюансах, деталях і дрібницях.
Наша місія – Щаслива Ти! Саме ти несеш у світ ту жіночу енергію, яка живить та приносить радість. Ми ж вкладаємо душу в кожен комплект, щоб дарувати Тобі тільки найкращі емоції!

З 2016 року ми створили вже понад 100 фасонів, і понад 1000 варіацій кольору, які Ти можеш обрати для себе. На сьогоднішній день ми маємо більше 70 000 підписників в Instagram, і щодня ростемо та розвиваємося, щоб створювати ще більше краси. У нас своє виробництво, і Наша команда – це люди, закохані в свою справу – починаючи від ескізу та матеріалів, закінчуючи пакуванням замовлення – все це ми робимо з величезною любов’ю.
Ти це відчуєш, ми знаємо 🙂
Щороку ми робимо тисячі дівчаток у всьому світі ще щасливішими – і безмірно цим пишаємося.

Наша назва – LoveUnder – вміщує в собі багато сенсів про кохання, і гру слів – ми говоримо ЛавАндер : )

За допомогою кольору, форми та фактури Ти зможеш створити свої ідеальні образи під різний настрій. Сьогодні трішки свободи, а завтра романтика – ми завжди раді експериментувати разом з Тобою!
Кожен комплект – це Твоя особиста магія та Твій особливий світ.

І звичайно ж, як подарунок для коханої – комплект білизни буде ідеальним рішенням.

LoveUnder – це зізнання в коханні до свого тіла, особлива легкість і впевненість в тому, що сьогоднішній день – найкращий!

P.S Будемо раді познайомитись з тобою в Instagram – @loveunder_lingerie – найсвіжіші новини та моделі знайдеш тут!

Обіймаємо,

Команда LoveUnder